If something looks wrong with an event or you think an event is scammy or inappropriate and shouldn’t be listed here, please let us know at event[at]firehub[dot]eu.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

InvesteerimisFestival 2020 – Padise

3rd July 2020 @ 4:30 pm - 5th July 2020 @ 2:00 pm

€49 – €199

INVESTEERIMISFESTIVAL 2020
https://investeerimisfestival.ee/

Läinud aastal ligi 700 osalejat rõõmustanud Eesti suurim investeerimisjämm toimub taas ja toob juba kuuendat korda kokku tuhatkond ettevõtjat, investorit ning investeerimishuvilist.

Investeerimisfestivalil osalemine on üks elumuutvamaid otsuseid, mida saad enda tuleviku heaks teha! Kolmel laval astub üles ligi 30 investeerimismaailmas tuntud nime, kes jagavad ausalt ja vahetult oma kogemusi. Kuulda saab lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja edulugudest kuni ebaõnnestumisteni.

Festivalile on oodatud nii edasijõudnud investorid kui ka algajad. Eelmiste aastate kogemus näitab, et kohale tasub tulla ka neil, kel pole investeerimisega veel kokkupuudet – garanteerime praktilised teadmised, inspiratsiooni ja positiivse energialaengu! Kaasa võib võtta terve pere, sest festival pakub lisaks investeerimisteadmistele mõnusaid aja veetmise võimalusi. Kallaste turismitalu on mitmekesine ja ilus koht – seda kinnitavad ka talus elavad kitsed, haned ja jänesed.

Details

Start:
3rd July 2020 @ 4:30 pm
End:
5th July 2020 @ 2:00 pm
Cost:
€49 – €199
Website:
https://investeerimisfestival.ee/

Organiser

Investeerimisklubi
View Organiser Website

Venue

Padise
Padise, Estonia + Google Map
Give Us Feedback

If you have any ideas for new features you’d like to see on FIREhub or suggestions on how we could make FIREhub better, please give us feedback.

Icon Attribution
Bloggers on FIRE household icons thanks to: People vector created by freepik - www.freepik.com
Bloggers on FIRE globe icon made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Privacy Policy
We are trying our best to comply with the GDPR. You can view our full privacy policy here.