If something looks wrong with an event or you think an event is scammy or inappropriate and shouldn’t be listed here, please let us know at event[at]firehub[dot]eu.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

InvesteerimisFestival 2021

2nd July 2021 @ 3:30 pm - 4th July 2021 @ 1:00 pm

€59 – €179
INVESTEERIMISFESTIVAL 2021
https://investeerimisfestival.ee/
Läinud aastal ligi 1000 osalejat võõrustanud Baltikumi suurim investeerimissündmus toob juba seitsmendat aastat kokku ligi tuhatkond ettevõtjat, investorit ja investeerimishuvilist.
Kolmel laval astub üles ligi 40 investeerimismaailmas tuntud nime, kes jagavad ausalt ja vahetult oma kogemusi. Kuulda saab lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja edulugudest kuni ebaõnnestumisteni.
Nagu juba tavaks on saanud, leiab seegi kord esinejate seast tuttavaid nimesid nii rikaste kui ka investorite TOPist, ükssarvikute loojaid, majanduseksperte ning muude valdkondade superstaare! Võime julgelt lubada, et ükski küsimus ei jää InvesteerimisFestivalil vastuseta.
Teiste seas astuvad üles Andres Viisemann, Urmas Sõõrumaa, Kristi Saare, Peep Vain, Triin Hertmann, Nelli Janson, Raivo Hein, Kristjan Liivamägi, Madis Müür ja Marat Kasparov. Saladuskatte all võime öelda, et programm ja esinejate nimekiri pole veel lõplik ning mitmed suured üllatused on alles ees!
Festivalile on oodatud nii edasijõudnud investorid kui ka algajad. Eelmiste aastate kogemus näitab, et kohale tasub tulla ka neil, kel pole investeerimisega veel kokkupuudet – garanteerime praktilised teadmised, inspiratsiooni ja positiivse energialaengu.
Kaasa võib võtta terve pere, sest festival pakub lisaks investeerimisteadmistele mõnusaid aja veetmise võimalusi. Kallaste turismitalu on mitmekesine ja ilus koht – seda kinnitavad ka talus elavad kitsed, haned ja jänesed.

Details

Start:
2nd July 2021 @ 3:30 pm
End:
4th July 2021 @ 1:00 pm
Cost:
€59 – €179
Website:
https://investeerimisfestival.ee/

Organiser

Investeerimisklubi
View Organiser Website

Venue

Padise
Padise, Estonia + Google Map
Give Us Feedback

If you have any ideas for new features you’d like to see on FIREhub or suggestions on how we could make FIREhub better, please give us feedback.

Icon Attribution
Bloggers on FIRE household icons thanks to: People vector created by freepik - www.freepik.com
Bloggers on FIRE globe icon made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Privacy Policy
We are trying our best to comply with the GDPR. You can view our full privacy policy here.